Vizitky a navštívenky

vizitky

Vizitky a navštívenky patří spolu s hlavičkovými papíry, obálkami či firemními deskami s chlopněmi k nejpoužívanějším merkantilním tiskovinám

Osobní, firemní, diplomatické vizitky a navštívenky

Firmy, státní organizace, ale i soukromé osoby požadují vlastní osobní, firemní nebo diplomatické vizitky či navštívenky, protože patří neoddělitelně k pracovnímu i společenskému styku.

Vizitky luxusní a atypické

Tiskneme a vyrábíme ale i nestandardní atypické či luxusní vizitky a navštívenky. Použitím speciálního papíru, zlatoražby či reliéfní ražby dosáhneme jedinečnosti a velmi luxusního a reprezentativního vzhledu Vašich vizitek

Reklamní a propagační vizitky či navštívenky

Vizitky či navštívenky však mohou dobře sloužit na propagaci zboží a služeb, tzv. propagační či reklamní vizitky , které informují např. o otvírací době obchodu. Kalendář Vámi pořádaných akcí na zadní straně reklamních vizitek Vám udělá stejnou službu, jako leták, reklamní vizitky s mapkou usnadní hledání Vašeho obchodu. Fotografie Vašeho produktu na vizitkách či navštívenkách mohou usnadnit zákazníkovo rozhodování o koupi Vašeho zboží či služeb. Nejsou ojedinělé ani vizitky a navštívenky s kupónem na slevu, vizitky s ceníky či vizitky jako permanentky s evidencí čerpaných služeb.

Dětské vizitky

Tiskneme online vizitky a navštívenky i pro děti. Dětské vizitky s motivem oblíbeného zvířátka či hrdiny jsou pěkným osobním a levným dárkem.

Zajišťujeme kompletní výrobu a online tisk vizitek či navštívenek od přípravy grafiky po tisk a dopravu kurýrem či poštou k Vám domů či do kanceláře, byť místem dodání není Praha. Veškerá elektronická data pro výrobu vizitek a navštívenek archivujeme ZDARMA po dobu tří let pro další tisk. Pokud potřebujete nové vizitky se změnou textu, stačí poslat emailem požadovanou úpravu. Vizitky opravíme, pošleme ke korektuře a po té vytiskneme. Prověřte si nás.