Technologie tisku – reklamní výroba – polygrafie

Reklamní výroba a polygrafie je náš svět.

Poskytujeme v oblasti reklamní výroba a polygrafie komplexní polygrafické služby a reklamní tisk veškerých materiálů od vizitek po billboardy. Reklamní výroba a polygrafie zahrnuje nejen různé technologie tisku, ale patří sem i předtisková příprava dokumentů, tzv. prepress. Dále pak kontrola a přenos tiskových dat, různé technologie tisku, dokončující knihařské zpracování tiskovin, znalost a prodej materiálů používaných v polygrafii apod.

Naše služby v oblasti reklamní výroba a polygrafie

Pro naše zákazníky zajišťujeme poradenství při výběru vhodné technologie tisku a materiálů pro výrobu, předtiskovou přípravu, reklamní tisk veškerých tiskovin a materiálů převážně ofsetovým a digitálním tiskem. Ve spolupráci s našimi subdodavateli Vám nabízíme reklamní tisk i jinými technologiemi tisku, jako je sítotisk, knihtisk, flexotisk, hlubotisk či tampónový tisk.

Technologie tisku – srovnání:

Ofsetový tisk umožňuje tisknout jemné detaily i na strukturované či méně kvalitní papíry. Reklamní výroba a tisk touto technologií je velmi levná a efektivní především ve velkých množstvích.

Digitální tisk je vhodný pro tisk menšího množství tiskovin nebo tisk personalizovaných, navzájem se lišících dokumentů, protože "tisková forma" se tvoří pro každou kopii znovu. Velkou výhodou je rychlost tisku.