VIZITKY LEVNĚ - výroba a levný tisk vizitek Praha

Výroba a levný, rychlý tisk vizitek či navštívenek

Poradíme Vám při výběru papíru a navrhneme technologii výroby tak, abychom Vám vizitky či navštívenky vyrobily levně a rychle a dle vašich požadavků. I levná vizitka musí být kvalitní.

Digitální tisk vizitek a navštívenek

Rychlý a levný tisk malého množství vizitek či navštívenek dosahujeme pružným digitálním tiskem. Vizitky či navštívenky tiskneme levně od 100 kusů. Další výhodou digitálního tisku vizitek je plnobarevný tisk, tzn. nezáleží na počtu použitých barev. Výrobní lhůta pro tisk vizitek digitálem od doručení podkladů (pdf) či finální korektury je cca 1-2 pracovní dny. Nevýhodou této technologie je, že ne každé grafické zpracování (grafika) je vhodné pro digitální tisk. Jedná se především o jemné přechody barev.

Expresní tisk vizitek či navštívenek

Doba výroby express tisk vizitek je po dohodě 3 – 4 hodiny od doručení tiskových podkladů (pdf). Protože však musíme přerušit tisk ostatních dokumentů, jsme nuceni k základní ceně tisku připočítat expresní příplatek ve výši 30% ceny zakázky.

Akční tisk vizitek a navštívenek

Pro levnou výrobu a tisk 200 ks vizitek od jednoho motivu / jména, je vhodný a nejlevnější sdružený ofsetový tisk vizitek, kterému říkáme Akční tisk. Jedná se o sloučení / sdružení více zakázek různých zákazníků na jeden tiskový arch. Poměrně vysoké náklady na výrobu se pak dělí mezi větší počet zákazníků a konečná cena výroby vizitky je nízká. Bezesporu největší výhodou je velmi kvalitní tisk jakéhokoliv motivu vizitky a nízká cena. Nevýhodou je dodání do jednoho týdne od doručení podkladů k tisku a nemožnost změnit druh papíru.

Ofsetový tisk vizitek a navštívenek

Ve velkých množstvích, řádově tisíce kusů, se vyplatí vizitky či navštívenky tisknout levně plnobarevným ofsetovým tiskem nebo přímými barvami Pantone. Vizitky či navštívenky tiskneme na moderních ofsetových strojích na Vámi vybraný papír. Výrobní lhůta pro tisk vizitek od doručení podkladů (pdf) či finální korektury je cca 4-5 pracovních dní.

Vyrábíme vizitky a navštívenky atypické a luxusní, reliéfní ražbou / slepotiskem či ražbou s fólií / zlatotiskem, ale zvláště v malých množstvích není tato výroba vizitek levná ani rychlá. (viz Luxusní vizitky)